Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#21 2008-08-27 23:50:02

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Jestem 28.08.08 15h00,  na niech będzie POGOTOWIU, Tylko Dom Boży na ustrzeleniu po drodze (ale to siła wyższa).
Się uda.

Offline

#22 2008-08-28 00:00:12

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Jutro jeszcze w skupieniu modlimy za pomyślność Taty Wojtka (dla przypomnienia - grzebane w głowie )
, a ze swej strony za powodzenie 5-tej operacji  przyyszywania nogi od biodra mojemu serdecznemu  koledze Piotrowi (sepsa i krwioplucie przetrenowane odpowiednio  przy 3-cim i 4-tym podejściu).Też  operacja czwartkiem/piątkiem (bardziej piątkiem bo po sepsie). Ale to przy okazji. Bo na nogę się nie umiera.

Offline

#23 2008-08-28 00:27:38

alwerniAnka

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 170

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Noga też ważna - nawlekam na swoją koronkę i Piotra. Nie odpuszczamy nikogo - ufamy. Pan Bóg jest wszechmocny. I dobry.

Offline

#24 2008-08-28 00:54:13

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Bóg zapłać AlwerniAnka
Bardzo dobrej nocy zyczę!

Offline

#25 2008-08-28 01:02:19

alwerniAnka

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 170

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Nawzajem, Satelita. I pięknych snów

Offline

#26 2008-08-31 00:26:42

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Czterolistny samograju,
Wsparcie Wam obojgu modlitewnym trybem awaryjnym pod Twoją tu, w piaskownicy nieobecność idzie
nonstop. Cisza taka, jakby się forum zacięło.
Idzie od serca,  modlitwą, bo Ty tam w Sosnowcu głowę masz kwadratową chyba, średnio do pacierza
przydatną. Na pewno mąż zajęty dopasowywaniem swoich parametrów  życiowych do wyzwań,których
już wiadomo - ma  całą paletę i nie idzie mu skręcić. Personel w kitlach i inny na  Twój widok dostaje
na 100% torsji (no, może nie cały). I to jest w standardzie, i od tego nie idź w zażenowanie.
Ale to Tobie na pewno nie sprzyja w modlitewnej zadumie. Userzy piaskownicy „stukają w niebo” pod
Twoją nieobecność w zastępstwie nieustająco. Spoko.

Przekonuj męża i  profesjonalistów swoim rozumem z całych sił, a ‘przekonywanie’  Boga pozostaw
piaskownicy. Bo działa.

P.S. Będzie dobrze.

Offline

#27 2008-08-31 01:37:51

alwerniAnka

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 170

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Potem wyszedł i udał się, według zwyczaju, na Górę Oliwną: towarzyszyli Mu także uczniowie. Gdy przyszedł na miejsce, rzekł do nich: "Módlcie się, abyście nie ulegli pokusie". A sam oddalił się od nich na odległość jakby rzutu kamieniem, upadł na kolana i modlił się tymi słowami: "Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ode Mnie ten kielich! Jednak nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie!". Wtedy ukazał Mu się anioł z nieba i umacniał Go. Pogrążony w udręce jeszcze usilniej się modlił, a Jego pot był jak gęste krople krwi, sączące się na ziemię.

Łk 22, 39-45

Offline

#28 2008-09-01 14:36:05

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

O Najświętsze Serce Jezuza ,dla którego jest niemozliwe tylko to,aby nie mieć litości  dla strapionych,dlatego miej liltość dla Ani,i udziel łaski uzdrowienia Krzysia ,o którą cię proszę za pośrednictwem Niepokalanego Serca Maryi,Twojej i naszej czułej Matki


&&&&&

Offline

#29 2008-09-13 22:37:21

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Patka , Amen......
Proszę o wzmożoną modlitwę...za Krzyśka i za mnie....potrzebuję wyjątkowego wsparcia.....tymbardziej, że nie należę do sprawiedliwych tego świata....chyba po drodze choroby Krzyśka, Bóg, chce mnie uzdrowić z pewnych ułomności charakteru (oj, uzbierałoby się tego)... potrzebuję modlitwy, aby móc stawać się lepszą....sama nie dam rady... jestem za słaba...


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#30 2008-09-13 22:54:18

alwerniAnka

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 170

Re: Prośba o modlitwę za Krzysia i za Anię

Panie Boże wszechmogący!
Ty wszystko wiesz i wszystko możesz.
Uciekam się do Ciebie w tej trudnej dla nas chwili,
aby prosić Cię o pomoc —
o pokrzepienie ducha, o pokój serca, ale i o cud uzdrowienia ciała Krzyśka...
Ty wiesz, dlaczego i po co zachorował,
po co dopuściłeś na niego — a także na nas — to doświadczenie.
Czy chcesz nauczyć nas większej ufności do Ciebie, Panie?
Czy taka jest Twoja wola,
aby nasz kochany Krzysiek już opuścił ten świat...?
Panie, wierzę, że Ty możesz go uzdrowić!
Jeśli wierzę zbyt słabo, to przymnóż mi wiary — proszę!
I uzdrów Krzysia.
Kocham Cię, Panie, i dziękuję Ci za wszystko dobro.
Jezu, ufam Tobie!
Amen.

Matko nasza najlepsza — Uzdrowienie chorych, módl się za nami.
Święty Ojcze Pio, módl się za nami.
Święty Antoni, módl się za nami.
Święty Krzysztofie, módl się za nami.
Błogosławiona Matko Tereso, módl się za nami.
Sługo Boży Janie Pawle II, módl się za nami.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek