Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2008-09-14 21:44:03

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Nowenna do Św. Ojca PIO - przed jego świętem - 23 września!!!

Jeśli mogłabym prosić....odmówcie w intencji zdrowia Krzyśka nowennę do Św. Ojca PIO - dziś pierszy dzień. Myślę, że możemy włączyć do niej wszystkie intencje forumowiczów i gości czytających forum....
Każdy może pod moim postem wkleić własną prośbę o modlitwę...goście również...

NOWENNA
ZA WSTAWIENNICTWEM ŚWIĘTEGO OJCA PIO



Dzień pierwszy

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga, wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie ............., którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień drugi

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga Człowieka, by wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga, ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji ............., którą ci przedkładam.

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień trzeci

Święty Ojcze Pio, ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłużyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą, módl się za mną w moich trudnościach ............. i uproś mi u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień czwarty

Święty Ojcze Pio, doświadczony z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je jako los wybranych dusz i dar prowadzący do zbawienia, wstawiaj się za mną u Boga, abym mógł z godnością chrześcijańską przyjąć mój ból i uproś łaskę ..............

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień piąty

Święty Ojcze Pio, ty przez swoje niezwykle zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiących nadzieję, że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany, że z cierpienia rodzi się pokój, a z odrzucenia rozpaczy budzi się nadzieja, bądź ze mną w moim doświadczeniu ............., abym ufał w miłość Bożą.

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień szósty

Święty Ojcze Pio, ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma miłości; gdzie nie ma miłości, tam nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba, bądź moim orędownikiem u Boga, gdy proszę o łaskę ..............

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień siódmy

Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości, módl się za mną, gdy błagam Boga o łaskę ..............

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień ósmy

Święty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go, w imię miłości, która przepełniała twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar ............., o który cię z ufnością proszę.

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


Dzień dziewiąty

Święty Ojcze Pio, Maryja była ci Matką najmilszą, Ją wysławiałeś najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i na ziemi, przez twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w mojej potrzebie ..............

Ojcze nasz...
Zdrowaś, Maryjo...
Chwała Ojcu...


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#2 2008-09-14 23:09:13

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: Nowenna do Św. Ojca PIO - przed jego świętem - 23 września!!!

Podejmuję za Twoją Aniu prośbą.  W pokorze, ufności, zawierzeniu, przekonaniu.
I także przez wzgląd na sugestywną obecność Św. Ojca Pio w Twoim życiu....
Nie idzie pominąć.

Offline

#3 2008-09-22 12:11:48

Edit

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 119

Re: Nowenna do Św. Ojca PIO - przed jego świętem - 23 września!!!

W ten ostatni dzień nowenny do o. Pio. włączmy się szczególnie w modlitwę za zdrowie Krzysztofa.
Prośmy o. Pio, by pomógł nam wybłagać łaskę uzdrowienia Krzysztofa.
Dobry Boże, za wstawiennictwem św. o Pio prosimy Cię, ulituj się nad swoim Sługą Krzysztofem - uzdrów Go z choroby, obdarz łaskami trwającą przy Chorym Rodzinę.
Prosimy Cię, Boże Wszechmogący...

http://www.swierklany.katowice.opoka.org.pl/ojciecpio/biogr_pliki/image002.jpg

Ostatnio edytowany przez Edit (2008-09-22 12:13:53)

Offline

#4 2008-09-23 00:56:03

 marzenna79

Gdynianka

2832607
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 519
zainteresowania: grafika,książki,psy
WWW

Re: Nowenna do Św. Ojca PIO - przed jego świętem - 23 września!!!

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Krzysia i mojego syna i proszę o wstawiennictwo Ojca Pio.

Offline

#5 2010-04-03 09:01:28

ja

Gość

Re: Nowenna do Św. Ojca PIO - przed jego świętem - 23 września!!!

Ojcze Pio Prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o modlitwe za nas.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek wellness pakiety