Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2008-09-14 22:03:11

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Nowenna do Opatrzności Bożej.

Nowenna do Opatrzności Bożej….

najskuteczniejsza do otrzymania wszystkiego, jeśli z wiarą będzie odmawiana, nie zawiedzie...


Skopiowana z kartki z drukiem z XIXw (dokładnie 1880 rok) -
dostałam ją na poczatku choroby Krzyśka, odmawiała ją matka dziecka chorego na raka... dzieciak wyzdrowiał cudownie... może komuś pomoże taka ufna modlitwa... ona jest niesamowita, wzbudza w nas wiarę w cud!!!!

http://img385.imageshack.us/img385/2226/staranowennavp5.jpg
   1. Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „Wszystko o cokolwiek byście poprosili w modlitwie , wierząc weźmiecie”. Błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”
   
   2. Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „Zaprawdę mówię wam, iż kto kolwiek by rzekł tej górze, podnieś się a wrzuć w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, ale wierzyłby, że się stanie, coby jedno rzekł stanie się mu”. Błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”
   
   3. Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „Przetoż Wam powiadam: wszystko o cokolwiek prosicie, modląc się, wierzcie, że otrzymacie, a stanie wię wam”.  Błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”
   
   4. Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje :  „O cokolwiek prosić będziecie Ojca  w imię Moje, to uczynię, aby był uwielbiony Ojciec w Synu”. W Imię Twoje błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”

   5. Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „ Jeżeli  mnie o co prosić będziecie w Imię Moje, to uczynię”. W Imię Twoje błagam Ci o…. z Niepokalana  Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica  pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”

6.   Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje:” Proście a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie, kołaczcie, a otworzą Wam”.  Błagam Cię o…. z Niepokalaną Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”

7.  O, Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „Nie wyście mnie wybrali, ale ja was wybrałem i ustanowiłem was, abyście szli i owoc przynosili, a owoc by wasz trwał, aby o cokolwiek byście prosili w Imię Moje , da wam. W Imię Twoje błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.

   8. O, Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „ Zaprawdę, zaprawdę Wam powiadam, jeśli o co prosić będziecie w Imię moje, dam wam”. W Imię Twoje błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to  mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.

   9. O, Jezu mój Najmiłosierniejszy, przez te słowa Twoje: „ Dotychczas nic żeście nie prosili, w Imie Moje proście, a weźmiecie, aby radość Wasza była pełna”. W Imię Twoje błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to  mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.

  10. O, Jezu mój Drogi, przez te słowa Twoje, któreś powiedział setnikowi: „Idź, a jakoś uwierzył , niech ci się stanie, I UZDROWIONY JESTEŚ!!!!  Błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej serce to mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”

   11. O Jezu, któryś powiedział niewieście, która się Twej szaty dotknęła: Ufaj córko, wiara Twoja Ciebie uzdrowiła. Błagam Cię o…. z Niepokalana Matką Twoją i moją się jednocząc, przez jej  serce to  mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa  Twego”

    12 O Jezu mój, któryś ślepym rzekł; „według wiary waszej niech wam się stanie i otworzyły się ich oczy. Błagam Cię z wiarą i ufnością o  ……….. i nie wątpię, że raczysz dopełnić obietnic Twoich, umyślnie nam tyle razy powtórzonych, aby ożywić martwa wiarę naszą w niepojętą przepaść miłosierdzia Twego, otwartego  zawsze w ranie  Serca Twego, nieustannie wołającego:” Pragnę, przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy pracujecie i obciążeni jesteście, a ja was ochłodzę. Tom wam powiedział, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, jam zwyciężył swiat. Nie zostawię was sierotami, przyjdę do was. A oto ja jestem z wami aż do skończenia świata. Przez te słowa twoje, błagam , uczyń jakoś rzekł, a z Niepokalana Matką Twoją i moją się  jednocząc, przez jej  serce to  mówię; „ Oto ja służebnica pańska, niech mi się stanie według słowa  Twego”

Na podziękowanie Panu za to co uczyni zmówcie:

MAGNIFICAT

Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim.
Bo wejrzał na uniżenie swojej Służebnicy.
Oto bowiem odtąd błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny, a Jego imię jest święte.
Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie nad tymi, którzy się Go boją.
Okazał moc swego ramienia, rozproszył pyszniących się zamysłami serc swoich.
Strącił władców z tronu, a wywyższył pokornych. Głodnych nasycił dobrami, a bogatych z
niczym odprawił.
Ujął się za swoim sługą, Izraelem, pomny na swe miłosierdzie, jak obiecał naszym ojcom, Abrahamowi i jego potomstwu na wieki.


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora