Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-01-01 17:37:34

kasia1975

Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 1

Odrastanie włosów po radioterapii.

Witam,
Czy ktoś może zna jakąś terpaie, sposób, albo lekarza, który specjalizuje się w leczeniu skóry głowy po naświetlanich. Jestem z Warszawy.
Wszyscy lekarze, z którymi do tej pory się kontaktowałam mówią, że trzeba czekać. Mój jedenastoletni syn jest półtora roku po naświetlaniach i włosy nie chcą odrastać w miejscach, które były najabrdziej poddawane naświetlaniu.
Czy macie jakieś podobne doświadczenia i moglibyście mi pomóc.
Dziękuje i Pozdrawiam,
kasia1975

Offline

#2 2009-01-01 18:47:42

niecha27

Skąd: lubelskie
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 186

Re: Odrastanie włosów po radioterapii.

nie mam pojecia, moj tta jest pare miesiecy po radio i juz pomaly zaczynaja mu odrastac.... dziwne jest tylko to ze najmniej wlosow ma za uchem a guz byl z przodu, czyzby nie wycelowali......

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Weekend wellness w Ciechocinku