Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-02-23 14:21:34

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Umarł z głodu...[*]

MÓJ MĄŻ UMARŁ ŚMIERCIĄ GŁODOWĄ NA ODZIALE PALITYWNYM, MIMO NASZYCH USIŁOWAŃ WYTŁUMACZENIA PERSONELOWI, ŻE NIE PRZYSZEDŁ NA TEN ODDZIAŁ UMRZEĆ, PRZYSZEDŁ NA KILKANAŚCIE DNI, ŻEBY PRZECZEKAĆ NAJGORSZY CZAS PO SEPSIE, MY W TYM OKRESIE PRZYGOTOWYWALIŚMY DLA NIEGO SPRZĘTY, POMAGAJĄCE NAM OBSŁUŻYĆ  CHOREGO W STANIE WEGETATYWNYM.

PRZED ŚMIERCIĄ MIAŁ ROBIONY TK - LEKARZ STWIERDZIŁ, ŻE NIE MA GUZA, NIE MA ROPNIA....POWIEDZIAŁ:" Bierzcie go do domu i leczcie MIŁOŚCIĄ... mózg JUŻ się REGENERUJE".....

Mąż chciał żyć za wszelką cenę.... idąc na operację mówił, że jak będzie "roślinką", to przynajmniej my będziemy mogli się do Niego przytulić, na Niego popatrzyć... kochał nas a my Jego, żadnym obciążeniem dla nas byłoby opiekowanie się chorym w takim stanie...chcieliśmy się NIM opiekować.....ale KTOŚ ZAFIKSOWANY NA POMAGANIU W UMIERANIU ZADECYDOWAŁ ZA NAS....
Mąż nie dostawał jedzenia (karmiono Go przez centralne wkłucie) od piątku do wtorku - kiedy to umarł!!!

Zanim nie przeczytałam o eutanazji Eulany, miałam tylko podejrzenia, że powodem śmierci mojego męża mogło być niedożywienie, ale kiedy przeczytałam, że EULANIE BĘDĄ STOPNIOWO ZMNIEJSZAĆ PORCJE JEDZENIA, CO POSKUTKUJE ŚMIERCIĄ W CIĄGU KILKU DNI, uświadomiłam sobie, że mój mąż został zagłodzony!!!


Jak tylko dojechałam na Oddział, i już nie zdążyłam zobaczyć męża żywego, natychmiast dano mi do podpisania oświadczenie, że odstepuję od sekcji i nie bedę nigdy podejmowała działań zmierzających do ustalenia przyczyny śmierci...BYŁAM W SZOKU ---> PODPISAŁAM!!!!

Wykorzystano moment kiedy miałam grypę, zabroniono mi przychodzić na oddział...dzwoniłam, prosiłam o załatwienie jedzenia z innego oddziałau...obiecali przynieść z CHIRURGII..... obiecali.....w poniedziałek jeszcze jedzenia nie było!!!!!! WE WTOREK MĄŻ ZAKOŃCZYŁ ŻYWOT.


Dodam jeszcze, że na odział trafił ze świadomością, pomachał córkom na pożegnanie, a na drugi dzień już odpływał....
po kilku dniach zorientowałam się, że dostaje plastry z opiatami....ODPŁYWAŁ, BO GO NAĆPALI......
Wiecie przecież, że chory na glejaka nie potrzebuje morfiny czy innych  podobnych leków, jeżeli go coś boli (głowa), to tylko dlatego, że jest obrzęk, a ten likwiduje się Mannitolem i Dexavenem......

CZY TO BYŁA PALIATYWNA RUTYNA???? DURAGESIC NA UŚMIERZENIE BÓLU??? DLACZEGO ORDYNATOR NIE CHCIAŁA MI UWIERZYĆ, ŻE STAN KRZYŚKA NIE JEST WYWOŁANY NACIEKANIEM GUZA NA PIEŃ MÓZGU.......NIE WIERZYŁA, MUSIAŁAM ZAŁATWIĆ KONSULTACJĘ NEUROLOGICZNĄ I TK!!!
ALE I TO NIE PRZEMÓWIŁO!!!!
ZAFIKSOWANA NA PRZEPROWADZANIU CHORYCH NA TAMTĄ STRONĘ NIE PRZYJĘŁA DO WIADOMOŚCI NASZEGO STANOWISKA...WALCZYŁAM, MÓWIŁAM, ALE WYKORZYSTAŁA MOJĄ CHOROBĘ, ŻEBY "MI POMÓC"!!!!
TAK, ONA CHCIAŁA ZABRAĆ MI Z MOICH BARKÓW CIĄŻĄCY BALAST W POSTACI MĘŻA-ROŚLINKI!!!!
I TO JET MYŚLENIE WIELU ZWOLENNIKÓW EUTANAZJI...ODCIĄŻYĆ RODZINĘ.....

O TEMPORA, O MORES!!!!!!


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness ciechocinek cennik