Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-09-19 14:42:24

Magda

Gość

Prośba o modlitwę za duszę siostry

Od roku sledzę to forum. Dawało mi nadzieje, że można walczyć z glejakiem. Niestety, moja siostra zmarła 2 sierpnia; przegrała po 13 miesiącach walki. Miała tylko 36 lat. Kompletnie nie radzę sobie z jej odejściem; myślę cały czas o tym, że nie zrobiła, dla niej wszystkiego; że umarła przeze mnie. Chociaż z drugiej strony wiem, że to kompletnie irreacjonalne. Zaczynam tracić wiarę i w cel tego wszystkiego, a muszę zaopiekować się córką siostry i swoimi dziećmi. Błagam Was o modlitwę za duszę Edyty i o siłę dla mnie.

#2 2009-09-21 01:53:15

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Re: Prośba o modlitwę za duszę siostry

MADZIU... BARDZO MI PRZYKRO Z POWODU ODEJŚCIA TWOJEJ SIOSTRY....STWORZYŁAM TO FORUM, ŻEBY NIEŚĆ NADZIEJĘ....
Tę na wyzdrowienie, bo myślałam, że wielu osobom się uda..... i tę NAJWAŻNIEJSZĄ przekraczającą bramy śmierci.....
Trudne dni przed Tobą.... najgorsze, że człowiek pozbawiony nadziei na cud w naszym rozumieniu, czyli na uleczenie.... ma pokusę odejścia od Boga...... buntuje się, ma Mu za złe.....
"Czemu mi dałeś wiarę w cud, a potem odebrałeś wszystko"...... TAK MYŚLAŁAM I MIAŁAM OGROMNY ŻAL i...właściwie nie ukrywam, że mam go do tej pory...... TO STRASZNIE TRUDNE...... Ale jestem pewna, że ten żal i bunt w końcu miną i powróci nadzieja, że ON/ ONA poszli tam, gdzie jest ich miejsce.


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#3 2009-09-22 10:12:12

 marzenna79

Gdynianka

2832607
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 519
zainteresowania: grafika,książki,psy
WWW

Re: Prośba o modlitwę za duszę siostry

Madziu, ogromnie mi przykro z powodu śmierci Twojej siostry...
Pomodlę się za Nią w moich wieczornych modlitwach oraz za Ciebie Madziu, aby Stwórca dał Tobie siłę na wychowanie dzieci i na dalsze życie...
Ściskam Cię bardzo mocno i przytulam do serca...
 

Offline

#4 2009-10-06 22:25:29

Magda

Gość

Re: Prośba o modlitwę za duszę siostry

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie i za modlitwę. Czsami zaczyna powracać nadzieja, że w tym wszystkim... w cierpieniu przez jakie musiala przejść Edyta ... w jej śmierci... jest jakiś cel... Ale więcej jest takich chwil, że wątpię... Jestem zrospaczona, wściekła i z niczym sobie nie radzę. Wtedy raz jeszcze czytam Wasze słowa... DZIĘKUJĘ WAM

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek