Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-11-26 10:41:29

andzia82

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 4

prośba o modlitwę

Mój tata jest ciężko chory ma GMBIV, ma 55 lat i jak do tej pory cieszył się dobrym zdrowiem.
Aż do września br. kiedy to dowiedzieliśmy się, że jest śmiertelnie chory.
Tylko Bóg może go już ocalić, zatem  proszę o modlitwę w tej intencji.

Dziękuję i będę również za Was się modlić

Offline

#2 2009-11-26 19:57:07

baabcia

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 162

Re: prośba o modlitwę

pomodlę się z Tobą
dzis znalazłam artkuł moze ogólnikowy ale zawsze ... po nitce do kłebka - widzę że tu zagladasz - skopiuj link wszędzie tam gdzie moze sie przydać
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … prasa.html


Żadnych awarii!  Żadnych nieszczęść

Offline

#3 2009-11-26 21:53:13

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: prośba o modlitwę

Jestem z Tobą w jedności modlitewnej.
Dzisiaj rano dziwiłem się dlaczego modlę się przed Bożym Miłosierdziem za tych którzy mnie prosili o modlitwę, kiedy ostatnimi dniami nikt mnie o to nie prosił. Teraz już wiem , to była modlitwa za Twojego Tatę.

Boże Twoje dni trwają bez końca, a Twoje miłosierdzie jest bez granic. Spraw, abyśmy zawsze pamiętali , że nasze życie jest krótkie, a godzina śmierci przed nami zakryta. Niech Duch Święty prowadzi nas przez ten świat w świętości i sprawiedliwości, abyśmy służyli Tobie w społeczności Twojego Kościoła i z mocną wiarą, z pełną pociechy nadzieją oraz w doskonałej miłości ze wszystkimi ludźmi, doszli szczęśliwie do Twojego Królestwa.

Tę modlitwę wydzwaniałem dzisiaj na pogrzebie mego druha. Jest przeznaczona dla nas żyjących mimo, że czytana jest przez kapłana na zakończenie tej smutnej uroczystości.

Jeśli chodzi o leczenie ATN-RNA,  o czym w linku baabci: syn mojego kuzyna jest jednym z pierwszych "królików doświadczalnych" sprzed 8 miesięcy. Na razie zbyt krótki okres by coś więcej powiedzieć. Sam nie ma siły na pisanie, a żona zagoniona w pracy pielęgniarka ma na głowie utrzymaniu chorego męża i dwójkę małych dzieci. Tragedia.

Panie mój, Boże nasz siłę masz, siłę dasz. Tylko Ty, tylko Ty.

Offline

#4 2009-11-27 09:22:06

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: prośba o modlitwę

Codziennie,pamiętam o wszystkich uczestników forum w moich modlitwach


&&&&&

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek restauracja