Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2010-05-24 20:18:49

Intencja...

Gość

proszę o modlitwę

Szczęść Boże!

Pan obiecał w Piśmie Świętym, że tym, którzy w Niego wierzą i którzy Mu ufają, niczego niezbędnego do życia nie zabraknie...

Jestem najstarszym dzieckiem w pięcioosobowej rodzinie. Mam jeszcze dwie małe siostry. Studiuję poza miejscowością zamieszkania.

Kończą nam się ostatnie oszczędności, narastają długi. Na ten moment nie mamy źródła utrzymania. Po ludzku nie ma żadnej nadziei na uzyskanie niezbędnych do przeżycia środków materialnych... Jedyna nadzieja w miłosierdziu Bożym.

Proszę o modlitwę o dobrą pracę dla mojego Taty i poprawę dramatycznej sytuacji finansowej mojej rodziny.

Bóg zapłać!

Zuza.

#2 2010-05-25 21:10:01

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: proszę o modlitwę

Dobrze Zuzo, pamiętam o Was w modlitwie.
Odpowiem Ci tym samym Szczęść Ci Boże.
Jerzy

Ps: Tyle tragedii, nieszczęść i łez  leje się razem ze strumieniami wody na nas Polaków.
W Wielkim Poście pisałem, że nic się nie zmieni w Polsce, jak Naród nie zmądrzeje. Obawiam się że katastrofa – to było mało, wulkan – przeszedł prawie niezauważony,  mamy powódź - a nadal w TV i prasie  ten sam język, ta sama blokada niewygodnych wiadomości., ten sam brak pokory i polityczna kalkulacja i poprawność  granicząca z arogancją. Co jeszcze musi się wydarzyć byśmy zechcieli skłonić w pokorze głowy przed Panem i wsiąść na arkę. Może obraz odsłaniającej  się pustyni po powodzi, uświadomi nam jak bezcenne jest życie rośliny, życie zwierzęcia, życie człowieka i że nie od politykierów  i ich praw ono zależy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://szamboczerwionka.pl/ hotele w Ciechocinku fizjoterapeuta ursus