Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2010-09-23 20:44:22

Załamana

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2

potworniak

czy ktoś o tym słyszał ? U mojego syna stwierdzono po rezonansie zmiany rozrostowe z podejrzeniem potworniaka. Niedługo ma mieć biopsję z cześciowym usunieciem tak, aby zmniejszyc ciśnienie wewnątrzczaszkowe. Matko jedyna, co to jest ? Czy to jest śmiertelne ? Wiem że nie można usunąć całości. Czy biopsja jest grożna dla życia ? Ja chyba oszaleję. Jeśli ktoś cos wie na ten temat prosze o odpowiedź

Offline

#2 2010-10-02 11:57:14

 marzenna79

Gdynianka

2832607
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 519
zainteresowania: grafika,książki,psy
WWW

Re: potworniak

Moim zdaniem, to tylko podejrzenie torbieli guzowatej, raka łagodnego, niezłośliwego...
Podejrzenie nie jest jeszcze wyrokiem - ja tak miałam i okazało się, że wszystko jest OK...
Może niech inni się spróbują wypowiedzieć, żeby pomóc Tobie...

Ostatnio edytowany przez marzenna79 (2010-10-02 11:59:04)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
walentynki Ciechocinek