Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2011-08-23 11:38:46

wawik

Skąd: Borówiec, Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 162

II rocznica smierci Taty

Witajcie

Dzis mija II rocznica smierci mojego Taty. O 17:30 przestało bic jego serce a nasza nadzieja zgasła.
Trudne dwa lata i choc cały czas myslę, że  nie pogodze że sie tak stało to musze to zaakceptować i przyjąć z pokorą Bożą Wolę. Dziś bedziemy wspominac Tatę ale i wracac do dylematów choc wiele juz sobie wytłumaczyliśmy to pytania wracają....Tak musi być.
Mama równiez wróciła do żywych bo trzeba zyć i najbardziej sie cieszę że wie po co i dla kogo!!! Krzyś pójdzie dzis ze mna do spowiedzi i komunii bo to juz komunista bedzie zaczynał III klasę wraz z Kubą który rozpoczyna dopiero pierwszego wrzsnia swoją przygodę ze szkołą.
Dziekuje mojej zonie i dzieciakom za cierpliwość i ponieważ pewnie tego nie przeczytają musze im dzis podziekowac osobiscie w dogodnej chwili.Nie wiem czy sam miałbym dla siebie tyle wrozumiałości.
Dzięki Wam za forum i Waszą obecnośc w tamtych chwilach choc wiem ze równiez byliscie targani przez zwieruche choroby. Czesto Was wspominam i mysle co słychać choc wiem ze dla tych dla których droga dobiegła konca i ich bliskich to niekiedy trudne by wrócic i cos napisać tak jak dla mnie....

Pozdrawiam

Wawik

Ostatnio edytowany przez wawik (2011-08-23 11:44:00)

Offline

#2 2011-08-23 14:09:07

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: II rocznica smierci Taty

Witaj  Wawik, dzięki że piszesz,że wracasz.To już dwa lata ? Jak ten czas szybko leci .Boże mój,daj mu wieczne spoczywanie. A ty Wawiku bywaj,pozdrawiam serdecznie Patka

Ostatnio edytowany przez Patka (2011-08-23 14:10:07)


&&&&&

Offline

#3 2011-08-24 18:05:16

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: II rocznica smierci Taty

Wawiku
Jakże miło Ciebie poczytać. Dobrze, że wszystko się powoli normuje. Takich wiadomości bardzo potrzeba na tym forum. Gdy rzadko, bo rzadko odwiedzamy cmentarz na Piątkowie, nie zapominamy odwiedzić grobu Twego Taty.
A dla Ciebie złota myśl w prezencie:
Doskonałość nasza nie polega na czynieniu rzeczy wielkich, osobliwych, ale na spełnianiu naszych codziennych czynności w sposób doskonały. Tego Ci z serca życzymy
Irena Ewa i Jerzy.

Offline

#4 2011-08-31 21:53:23

AZA

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 233

Re: II rocznica smierci Taty

Wojtku, jak dobrze wiem o czym piszesz. Tata zmarł 10 maja ub. roku a od tego dnia nic lepiej - ciągle tęsknię, ciągle płaczę i ciągle mi Taty brakuje bo tak bardzo Go kocham i kochać będę całe swoje życie....i tu i tam. Odezwij się, zadzwoń jeśli masz ochotę, pogadamy, bo ja wiem co czujesz ....

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek wellness pakiety