Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-07-14 10:22:51

sylvie

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 15

Mój tatuś już po drugiej stronie ...

7.07.2009 zmarł mój kochany tata
Był zawsze towarzyski, wesoły, uśmiechnięty i dlatego zawsze otoczony ludźmi, którzy lubili jego niezwykłe poczucie humoru.
Był szczery, czasem do bólu, ale zawsze życzliwy i pomocny. Kochał dzieci a one uwielbiały się z nim bawić.
Był dobrym człowiekiem.

Teraz tęsknię za jego żartami, głosem, śpiewem, za śmiechem roznoszącym się po całym domu

Offline

#2 2009-07-14 11:07:28

Karolina77

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 161

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

bardzo mi przykro

znów mam dość, znów wiele śmierci obok mnie- w sobote w Wiśle w Płocku utopił sie mój bardzo dobry znajomy, teraz Twój tata

ile można ?

Offline

#3 2009-07-14 13:04:39

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Sylvie!
Do końca modliłem się byś dzielnie przeżyła ten moment. Myślę, że tak jak Ty zostałem wysłuchany. Gdy przez ostatni tydzień nie wchodziłaś na forum czułem, że potrzebujesz wsparcia. Nasi rodzice umierają w jakimś sensie dla nas. Byśmy mogli żyć inaczej, powiem bardziej dojrzale, odczuwając swoją skończoność na tej ziemi. I ta śmierć Twojego Tatusia była za wczesna.
    Boże, któryś nam kazał czcić ojca swego i matkę swoją zmiłuj się łaskawie nad duszą taty Sylvi, odpuść mu grzechy, a Sylvi daj oglądać Tatę w radości światła wiekuistego i w Tobie Boże wiadomym czasie połącz ich w szczęśliwości Świętych.
    Jerzy

Offline

#4 2009-07-14 13:10:47

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Z Świętymi obcowanie racz mu dać Panie


&&&&&

Offline

#5 2009-07-14 13:47:03

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Gdy w czwartek 9 .07.09 o 14:19  pani Ania Staśkowiak autorka wiersza; "Ostatnie pożegnanie" przesyłała mi kolejnego meila ani Ona, ani ja nie sądziliśmy, że może on mieć tak bezpośredni związek także z Tobą i śp Twoim Tatą.
Cytuję obszerny fragment meila. a szczegóły naszej znajomości na blogu z 9.07.09

Wielokrotnie przekonałam się, że przypadki nie istnieją. wszystko idzie według Bożego planu. My zaś pełni sceptycyzmu, często przeszkadzamy go realizować. Nauczyłam się być cierpliwą i wierzyć, że wszystko co się dzieje - choćby wyglądało źle, ma sens i po czasie okazuje się, że tak miało być, bo finał jest pomyślny. Może mój wiersz osuszy czyjeś łzy, może doda sił w pokonywaniu rozstań z najbliższymi, odchodzącymi z tego świata.

Ostatnie pożegnanie

Wiersz dedykuję św.pamięci
Tadeuszowi Pierzchale i Jego Rodzinie


Otrzyjcie już łzy
Przyprawione smutkiem
Przepełnione tęsknotą

Bo noc pełna cierpienia
I goryczy
Zapadła za horyzontem

Dla Niego wstał poranek
Pełen błękitu
I uśmiechu słońca

Tam nie ma nocy
Tam kwitną soczyste łąki

Jak orzeł prostuje skrzydła
Bo jest już zwiewny i wolny

Spogląda na ziemię
Przestrzenią się raczy

I…
Wszystko już  wie
Bo wszystko zobaczył


Poznań, 28.06.2009r.    Anna Staśkowiak

Offline

#6 2009-07-14 18:09:07

AZA

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 233

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Sylvie, bardzo mi przykro
będę się modlić za duszę Twojego Taty
ściskam Cię mocno

Offline

#7 2009-07-15 03:49:59

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Sylvie...brak mi słów.... (pisze dopiero teraz, bo nie mam powiadomien o nowych postach... cos mi sie poprzestawiało).

Oj... ile juz Tych smierci dookoła.... tak trudno sie z tym oswoić, choć wiadomo, że każdy zmierza Tam...... i to jest jedyna pewna rzecz na tym swiecie.
Przytulam Cie mocno....


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#8 2009-07-15 08:54:08

sylvie

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 15

Re: Mój tatuś już po drugiej stronie ...

Dziękuję Wam wszystkim za dobre i ciepłe słowa a także za modlitwę. Wiele to znaczy jak ktoś potrafi przytulić, choćby tylko wirtualnie bo nie ma innej możliwości.
Jedyne co mogę teraz zrobić to modlić się również za Was i Waszych bliskich. Oby Ci, którzy jeszcze walczą wygrali z chorobą i cieszyli się długo zdrowiem i życiem.
Tobie Jurku dziękuję szczególnie za piękny wiersz i słowa, które (powiem szczerze) mnie wzruszyły.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek