Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2010-01-22 08:21:57

jacekk

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1

CenaLeku.pl - społeczna porównywarka cen leków

Witam wszystkich!

Znalazłem Wasze forum, ponieważ ktoś pytał o cenę leku, chcąc pomóc wszystkim tym, którzy szukają cen leków stworzyłem prosty serwis http://www.cenaleku.pl, dzięki któremu będzie można znaleźć najtańsze leki w swojej okolicy - wszystkich, którzy kupują leki w aptekach zapraszam do korzystania (mam nadzieję, że admin nie usunie tego postu)

CenaLeku.pl to:

społeczna porównywarka cen leków w aptekach z Twojej okolicy. Kupujesz leki i dodajesz ceny leków do serwisu, dzięki wpisom takich osób jak Ty, tworzymy mapę cen leków, dzięki której szybko i łatwo znajdziesz najtańszy lek, wystarczy wpisać nazwę leku i miejscowość, aby wyświetlić dodane ceny leków.

ranking leków - oceniaj ich skuteczność przyznając gwiazdki, komentuj działanie leku i pomagaj innym w podjęciu decyzji, jaki lek warto kupić! Aktualnie posiadamy ponad 20 000 leków!

ranking aptek - oceniaj i komentuj obsługę w aptekach, polecaj te, które mają niskie ceny i miłą obsługę. Aktualnie posiadamy ponad 13 000 aptek!

wyszukiwarka aptek - podajesz nazwę ulicy oraz miejscowość i system pokaże Ci najbliższe apteki w Twojej lokalizacji - połącz to z cenami leków, a otrzymasz idealne narzędzie do wyszukiwania najtańszych cen leków!

Pozdrawiam i przepraszam za charakter posta.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek wellness pakiety